Katalog Sportovní a ochranné sítě HUCK

Certifikovaná kvalita, neustálý vývoj, vysoká připravenost k rychlým dodávkám - to jsou jen některé přednosti sítí Huck s 50letou tradicí. Sítě Huck najdete po celém světě v nejprestižnějších sportovních ligách a událostech. 

Reference sítí Huck: MS v házené 2011, MS v ledním hokeji 2005, 2011, fotbalové Euro2004,2008,2012fotbalové MS 2006 , tenisové zápasy Davis Cup a Fed Cup a další!  

Katalog si můžete vyžádat ZDARMA přes náš kontakt nebo stáhnout ZDE 

POZOR: CENÍK PLATNÝ OD 1.4. 2017

Katalog Záchytné bezpečnostní sítě HUCK

V novém katalogu najdete mimo jiné různé aplikace sítí pro zajištění pádů osob z výšek, které představují kolektivní ochranu pro celou stavbu, zajištění regálů, nákladu nebo palet, stavební plůtky a lešeňové clony nebo plachty v různých barvách a velikostech.

Katalog si můžete objednat ZDARMA přes náš kontakt nebo stáhnout ZDE

POZOR: CENÍK PLATNÝ OD 1.11. 2015

Katalog Ochranné sítě a krycí plachty HUCK

V novém katalogu průmyslových sítí najdete různé možnosti aplikace sítí a plachet k zajištění transportu, nákladu nebo skladových zásob: krycí sítě, kontejnerové sítě, regálové sítě, skládkové sítě, plachty, žebříky a další.

Katalog si můžete objednat ZDARMA přes náš kontakt nebo stáhnout ZDE

POZOR: CENÍK PLATNÝ OD 1.9. 2016

Katalog Dětská lanová hřiště HUCK

Na 280 stranách najdete spoustu novinek v oblasti lanových prvků, šplhacích sítí, lanových kolotočů a houpaček. Všechny výrobky certifikovány nebo vyrobeny dle EN 1176.

Objednejte si katalog dětských hřišť Huck s ceníkem ZDARMA přes náš kontakt nebo stáhněte ZDE

POZOR: CENÍK PLATNÝ OD 1.9. 2016

Katalog Sportovní žíněnky Berger

Široká nabídka sportovních žíněnek a doskočišť, dětských pěnových prvků, gymnastických koberců a sportovního pěnového vybavení. Katalog sportovních žíněnek Berger si vyžádejte přes náš kontakt nebo stáhněte ZDE 

 POZOR: CENÍK PLATNÝ OD 1.9. 2016

Katalog Sportovní hliníkové vybavení HASPO

Najdete zde fotbalové a házenkářské branky, tenisové a volejbalové sloupky, basketbalové konstrukce včetně všeho dostupného příslušenství a mnoho dalších sportovních produktů z hliníku. Výrobky jsou certifikovány dle požadavků TÜV.

Katalog Haspo si vyžádejte přes náš kontakt nebo stáhněte ZDE 

POZOR: CENÍK PLATNÝ OD 1.4. 2017