Dopravné a balné

Sítě Huck

Internetové objednávky do 30 kg doručitelné v ČR mají paušální dopravné a balné 185 Kč vč. DPH / 1 balík.
Balíky s hmotností přes 30 kg a rozměry těchto balíků se řídí požadavky a ceníkem přepravní služby.
Cena dopravy za nadměrné velikosti balíků bude oznámena zákazníkovi po přijetí objednávky.

Žíněnky Berger

Orientační cena za dopravné a balné sportovních žíněnek Berger:

Velikost žíněnky ( délka 200 cm x šířka 100 - 125 cm )

  • 1 ks : do 255 Kč - spedice Toptrans - doručení na dodací adresu ( v ceně SMS info, Email info, Tel. avízo, příp. dobírka ) 
  • 2 ks : do 415 Kč - spedice Toptrans - doručení na dodací adresu ( v ceně SMS info, Email info, Tel. avízo, příp. dobírka ) 
  • 3 ks : do 580 Kč - spedice Toptrans - doručení na dodací adresu ( v ceně SMS info, Email info, Tel. avízo, příp. dobírka ) 

Ostatní počet a velikosti žíněnek jsou kalkulovány individuálně. Cena dopravy bude upřesněna zákazníkovi po přijetí objednávky.

Dětská hřiště Huck a sportovní hliníkové vybavení Haspo

Nadměrné velikosti výrobků ( lanová hřiště, branky, sloupky, doskočiště atd. ) jsou kalkulovány individuálně dle ceníku přepravní firmy. Cena dopravy bude vždy předem oznámena zákazníkovi po přijetí objednávky.

Upozornění:

Během převzetí zboží okamžitě zkontrolujte s dopravcem možné poškození obalu nebo obsahu ! V případě poškození obalu vyplňte škodní protokol dopravce, pořiďte fotodokumentaci a zašlete nám vše na info@berger-huck.cz . Bez tohoto postupu nejsme schopni poskytovat náhradní plnění. Podpisem přepravního dokladu s dodáním bez výhrad potvrzujete spedici, že zboží bylo doručeno v pořádku a bez známek poškození. Pro pozdější reklamace na poškození obalu proto později nemůže být brán zřetel.   

Děkujeme za pochopení.

Berger - Huck s.r.o.